Aktuální interaktivní povídky:
Chci se tě dotknout - Vidím tě

27. července 2016 v 9:51 | misa660 |  Chci se tě dotknout
Byla vybrána odpověď D - Sarah začne problikávat a Jack jí zahlédne


Sarah po dlouhé době opět zažila nervozitu. Chodila v malém prostůrku sem a tam, až si konečně klekla k Jackovu "lůžku" hned vedle záchranáře. Okusovala si nehty na ruce, které však nikdy nezmění podobu. Stále jsou rostlé přesně tak, jaké měla před autonehodou. Tak moc se tě chci dotknout, Jacku. Položit mojí ruku na tu tvojí, aby ses cítil lépe. Ale vím, že by ses cítil mnohem, mnohem hůř. Zavřela víčka a cítila, jak jí pálí oči. Po její tváři se začaly kutálet obrovské slzy, které dopadaly na Jackovo unavené tělo. Otřela si je, tak jako vždycky, a nevěnovala jim pozornost. Pro ostatní nejsou skutečné.
"Co se to děje?" ohlédl se záchranář, ale odpověď za sebou nenašel.
"To se tak potíte, člověče?" promluvil na Jacka, který lehce zakroutil hlavou do stran.
"A co je tohle?" setřel mu tři mokré kapky z jeho odhaleného břicha. Jack pokrčil rameny. Sarah zpozornila. To jsou moje slzy! Moje slzy! Začala vyšilovat, protože se bála, že Jackovi opět ublíží. Nikdy se její slzy nedostaly do světa smrtelníků. Neměla tušení, co se v poslední hodině děje. Vstala a začala znovu pochodovat v sanitce. Nedávala pozor, kam šlape, až narazila do monitoru, kde byl zaznamenáván Jackův srdeční stav. Zachytila se obrazovky, která náhle zčernala a přestala vydávat pípavý zvuk. Jack i záchranář se otočili jejím směrem.
"Sarah?" zamumlal Jack, který ihned změnil ležící polohu do sedu.
"Sakra práce! Ten stroj mě už štve, vy ležte. Nesmíte se namáhat," pokynul mu ošetřující a rukou ho zatlačil zpátky do lehu.
Jsem tady, Jacku, jsem tady s tebou. Přistoupila k němu, zatímco se záchranář snažil znovu nahodit přístroj, který Sarah musela omylem svojí energií vypnout. Jack, jako by jí slyšel, zašeptal do prostoru:
"Viděl jsem tě, tam u toho monitoru. Asi dvakrát ses zjevila a pak zase zmizela. Jako nějaký šum, máš něco společného s elektřinou. A Sarah, jsi krásná dívka," zasnil se nad jejím obrazem, který na pár vteřin mohl spatřit. Její tmavě hnědé vlasy, jako hřebíky, jí sahaly po ramena. Všiml si i jejich květinových šatů, které měla kousek nad kolena.
Vážně? Jak je to možné? Děkuju, Jacku, ty taky nejsi zrovna šeredný. Zazubila se a pak si povzdychla. Uvědomila si, že jí neslyší a nemůže si ani vypůjčit mobil, aby mohla něco napsat. Potom se opět ozval pípací zvuk a monitor znovu naskočil.
"Stejně už budeme v nemocnici, ale tak co. Co jste to povídal?"
"Nic," zavrtěl se Jack a dělal, že usíná. Nechtěl odpovídat na další otázky, na které by stejně musel lhát. Sanitka zastavila a záchranáři vysadili Jacka na kolečkový vozík, aby ho odvezli k doktorovi na prohlédnutí.
"Vezeme mírné popáleniny a šok," oznámil záchranář na recepci a za pár vteřin se u nich objevil lékař.
"Muž se zdá být v pořádku, komunikuje a je při vědomí," podal hlášení druhý muž.
"Díky pánové, převezmu to," lékař si vzal od záchranářů poznámky o Jacku a jeho zdraví a vezl ho do své ordinace. Sarah cupitala za nimi.


V ordinaci:
A) Jack nemá žádné popáleniny, prostě zmizely
B) Sarah se nemůže dostat do ordinace skrz zavřené dveře
C) Lékař není jen tak ledajaký lékař. Věří, že duchové existují a způsobují právě tyto popáleniny.
D) Lékař bude chtít Jacka prohlásit za sebevraha. Takové popáleniny si způsobují lidé, kteří se chtějí zabít.

Byla bych ráda, kdybyste se trefili do toho, co bych dala já :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co se stane v ordinaci?

A
B
C
D

Komentáře

1 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 27. července 2016 v 20:46 | Reagovat

Super pokračování, je to zajímavý příběh. Já bych jako pokračování zvolila C (omylem jsem v anketě klikla na D).

2 misa660 misa660 | Web | 27. července 2016 v 21:08 | Reagovat

[1]: Dobře, beru na vědomí :D A děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama