Aktuální interaktivní povídky:
Chci se tě dotknout - Zranění

14. července 2016 v 19:25 | misa660 |  Chci se tě dotknout
Byla vybrána odpověď D - Sarah svým dotykem Jacka "zraní"
"Au!" zakvílel Jack a hladil si rameno, kde právě ucítil jakousi pálivou bolest. Připadal si jako tehdy, když byl malý kluk a natahoval se přes elektrický plot, aby mohl pohladit strakaté telátko. Dotknul se však plotu a dostal malou elektrickou ránu. Sarah ihned uskočila a začala psát na mobil.
Co se stalo? Bolí tě rameno?
"Jo, jako bych dostal elektrickou ránu," zašeptal.
Promiň, to jsem byla asi já. Položila jsem na tebe ruku, chtěla jsem tě jen povzbudit. Promiň
"Takže, když se mě dotkneš, bude mě to bolet? To je fakt dobrý," utrousil a vzal si poletující tašku do ruky. "Hele, Sarah, nevím, jak ti pomoct a musím domů. Mám tu mražené věci. Snad najdeš někoho, kdo ti pomůže," popadl svůj telefon, otočil se a vydal se na cestu domů. Sarah vytřeštila oči. Vážně to teď řekl? Nemohla ho nechat jen tak odejít, a proto letěla za ním. Chtěla jím projít, ale to udělala velikou chybu. Sice Jackem prošla, ale on teď ležel v bolestech na chodníku a škubal sebou. Ježiši, co jsem to udělala?! Jacku, Jacku! Chtěla mu pomoci, ale nevěděla jak. Když se ho bude dotýkat, všechno ještě zhorší. Zanedlouho k Jackovi přiběhl neznámý muž, který se ujal první pomoci.
"Mladý muži, no tak, slyšíte mě? Uklidněte se, zavolám záchranku!" na svém mobilu vytočil číslo sanitky, mezitím se Jack uklidnil.
"Jste v pořádku? Ležte klidně, pomoc je na cestě," uklidňoval ho muž. Jackův výraz říkal, že absolutně netuší, co se právě stalo. Ale to nikdo, v podstatě ani Sarah. Takové schopnosti ještě nikdy nezažila.
"Nechtěla jsem ti ublížit, Jacku. Moc moc se omlouvám," mluvila na něj ve svém světě. Za chvíli uslyšeli záchranku, která zastavila u chodníku, a vylezli z ní dva záchranáři s nosítky.
"Ustupte!" zakřičel jeden z nich a už se skláněl nad Jackem.
"Jsem v pořádku, musím jít domů."
"Vy musíte leda tak do nemocnice. Pamatujete si, co se stalo?" Jack vzhlédl a rozhlédl se kolem sebe. Jako by někoho hledal a pak zakroutil hlavou.
"Nejspíš jsem upadl a uhodil se," odpověděl nakonec.
"To se vám určitě nestalo, našel jsem vás v křečích," odpověděl muž, který zavolal záchranku.
"Ten pán má pravdu, celý hoříte. A tohle je co?" prohlédl si Jackovo zápěstí a následně mu vyhrnul tričko.
"Čerstvé popáleniny. Co jste to dělal, člověče?" zadíval se Jackovi do tváře. Jack se nezmohl na jediné slovo a zbledl.
"Nebojte se, zahojí se. Není to až tak zlé. Ale rozhodně si u nás chvíli poležíte. Jedeme!" křiknul, když Jacka naložili na nosítka.
"Popáleniny? Já jsem ti ublížila? Ach ne!" Sarah se rozbrečela a běžela za nimi. Skrz zadní dveře se dostala do prostoru, kde se převáží pacienti. U Jacka seděl druhý záchranář a dělal mu různé testy. Po chvíli se však začalo dít něco zvláštního.

A) Přístroje zkolabují - elektrický výboje a podobně
B) Jack se dostává znovu do křečí
C) Záchranář se dostává do křečí
D) Sarah začne problikávat a Jack jí zahlédne

Tak jak to bude? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co se stane v sanitce?

A
B
C
D

Komentáře

1 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 19. července 2016 v 21:32 | Reagovat

Zajímavé pokračování, chudak Jack, snad se brzy uzdraví a jako pokračování prosim :) hlasuji pro D) Sarah začne problikávat a Jack jí zahlédne

2 misa660 misa660 | Web | 20. července 2016 v 7:41 | Reagovat

[1]: Děkuju, pokračování bude asi až za nějaký týden

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama