Aktuální interaktivní povídky:
Chci se tě dotknout - LDZID

15. srpna 2016 v 18:33 | misa660 |  Chci se tě dotknout
Z předešlé části byla vybrána odpověď A - Jack se začne hlasitě smát a doktora prohlásí za bláznaZ jejího rychlého přemýšlení jí nakonec vytrhl Jackův hlasitý smích.
"Hahaha, pane doktore, nepotřeboval byste vyšetřit spíš vy? O čem to proboha mluvíte? Duchové přeci neexistují!" vstal z postele a přitom nevěřícně kroutil hlavou.
"Dobře, dejme tomu, že jste se s duchem nesetkal a teď vypadám jako blázen. Ale alespoň mě vyslechněte, Jacku," stále se snažil Jacka zastavit, který už šahal po klice od ordinace.
"Děkuju, že jste se na mě podíval a vlastně pro mě nic neudělal. Ale zvládnu to," usmál se a otevřel dveře. Lékař je však silou přibouchl, až se na chodbě rozlehla obrovská rána.
"Prcháte tak rychle, protože víte, o čem mluvím, že ano? Víte co, asi s vámi teď nehnu. Ale věci se mohou zhoršit. A vy budete potřebovat pomoc. Nejste jediný, kdo se mě snažil takhle zesměšnit a pak se téměř ke mně připlazil a na kolenou mě prosil, abych ducha vyhnal. Duchové nám ničí životy, jsou nešťastní. Skončili ve světě, kde není klid. Teď vás možná okouzlil a vy si myslíte, že potřebuje pomoc, ale to vy jí budete brzy potřebovat, pokud mě nebudete poslouchat. Navštivte mě, až bude potřeba. Pomůžu vám," zašmátral v šuplíku na klíč a vytáhl z ní malou kartičku. Nejspíš jeho vizitka.
Jack nejistě natáhl ruku pro barevný lísteček a nevěřícně ho pročítal: "LDZID? Co to znamená?"
"Lovci duchů zlých i dobrých," pyšně odvětil pan doktor Rider. Pak vtrhla do místnosti sestra.
"Tato mastička by vám měla pomoci, nashledanou."
"Nashledanou," Jack se stále tvářil dost nevěřícně. Rider ho vyprovodil ke dveřím, kde mu ještě zašeptal: "Popáleniny vám zmizí do druhého dne, ale jste s ním navždy spojen. Dávejte na sebe pozor." Jack přikývl a doktor za ním zavřel. Sarah vyběhla na chodbu za Jackem, ale nevěděla, jak se má chovat. Může mu vytáhnout mobil a promluvit s ním? Bude jí věřit, že je neškodná a chce jenom dosáhnout věčného klidu? Už předtím si držel odstup, a co bude teď? Ale potřebovala si s ním hodit řeč, protože sama netušila, co se právě dozvěděla. Neměla o tom ani potuchy. Proto počkala, až se Jack dostane ven a hledala místo, kde by neprocházelo tolik lidí. Jack se kvapným krokem vydal skrz park a to byla její šance. Z kapsy mu vytáhla telefon a začala rychle psát.
"Jacku, v ordinaci jsem byla celou dobu s tebou. To, co Rider povídal, jsem slyšela poprvé. Potřebuju pomoc!" Zamávala mu displejem před obličejem, ale Jack už dávno věděl o její přítomnosti. Sklopil létající mobil k džínsům a povzdechl si.

A) "Hele, Sarah, vůbec nevím, co se právě stalo. Nevím, jestli mám věřit tobě nebo Riderovi. Nejradši bych se do toho nijak nezapojoval, ale jestli jsme spojení? Dej mi pár dní volno a zjistíme, jestli je to pravda. Pokud se nebude nic dít, nech mě prosím být. Už toho na mě bylo moc, promiň."
B) "Sarah, Riderovi nevěřím, pomůžu ti."
C) "Sarah, Riderovi věřím. Řeknu mu o tobě. Musíme se tě zbavit."
D) "Sarah, společně všechno vyřešíme. Ale nejdřív si chci všechno najít o Riderovi. Zdá se mi, že na tom něco nesedí."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký má Jack nyní postoj k Sarah?

A
B
C
D

Komentáře

1 Switch Switch | E-mail | Web | 16. srpna 2016 v 10:13 | Reagovat

Páni to je úžasný nápad, četla jsem ten úvod tohohle blogu a určitě se sem budu vracet častěji :-)

2 misa660 misa660 | Web | 16. srpna 2016 v 17:37 | Reagovat

[1]: tak to mě moc těší! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama