Aktuální interaktivní povídky:
Anděl

23. června 2017 v 20:01 | misa660 |  Autonehoda
"Kdo jsi?"
 1. a) Mimozemšťan
 2. b) "Normální holka"
 3. c) Anděl
 4. d) Démon
 5. e) Dítě Bohů
 6. f) Z nějaké pohádky (z minulosti)
 7. g) Z budoucnosti
 8. h) Její dcera


"Jsem Anděl," pronesla zvláštním hlasem a celá se rozzářila.
"Tak dobře a já jsem Čert," naznačila jsem rohy a vyplazila jazyk.
"Molly, měla byste se naučit lidem důvěřovat," zakroutila hlavou a zvedla hlavu ke stropu. Za chviličku se celý pokoj rozjasnil a kolem nás se nacházely třpytky. Všechno v místnosti se blýskalo. Připadala jsem si jako ve snu. Největší světlo však přicházelo od ní, jenž bylo tak jasné, až jsem si musela zakrýt oči. Děvčátko celé zářilo a z jejích bílých šatiček vyrůstala dvě křídla, která byla mnohem větší než samotná zlatovláska. Opravdu stál přede mnou anděl s něžnou pletí. Zahleděně jsem se dívala do dětské tvářičky, až jsem upustila skleničku na zem a nedělala jsem si žádné starosti o rozbité sklo. Vlastně jsem se poprvé od smrti Joshe cítila šťastně. Velmi šťastně. Můj moment štěstí však přerušilo opět bolestné kopnutí do břicha, až jsem se svalila na podlahu.
"Molly!" Zaslechla jsem vyděšený dětský hlásek a místnost získala zpět svoje barvy. Cítila jsem, jak se mě snaží malinké ručičky zvednout, ale Josh stále kopal.
"Co se děje? Kope tě tolik, že nemůžeš dýchat?" Jen jsem přikývla, neměla jsem čas přemýšlet nad jinými věcmi.
"Zkus se posadit, prosím," její hlas posmutněl, ale stále zněl moc líbezně. Sebrala jsem veškeré síly a snažila se opřít o zeď, ze které sálalo teplo.
"Dobře, Molly, teď dojdu pro další vodu, jo?" Dívala se na mě hnědým a modrým okem, na které jsem si začala pomalu zvykat. Jakmile odběhla, Joshovo kopání ustalo. Něco není v pořádku. Ale co vlastně vůbec je? Chtěla jsem se z tohoto snu, co nejdřív probudit, ale stále jsem byla uvězněná. Ztratila jsem se ve svých vlastních myšlenkách, ale po chvíli jsem opět začala cítit tlak v břiše. Věděla jsem, že další vlna bolesti přichází. Jenže přišla i zlatovláska.
"Jdi pryč!" Zakřičela jsem na ní a hladila si břicho.
"Ne, ne, ne! Tohle nemůže být pravda, že ne?!" Vzhlédla ke stropu, jako by k někomu promlouvala. Neříká se, že Andělé byli poslové Bohů? Možná mluví s Bohem, napadlo mě.
"Molly, poslouchej mě," až teď jsem si uvědomila, že mi začala tykat, "když odejdu, kopání přestane?"
"Jo?" Odpověděla jsem otázkou a čekala, jakou myšlenku drží v hlavě.
"Je to pravda. Josh nebyl jen člověk, vůbec jsi ho neznala. A nebyla žádná autonehoda, Molly," chytila mě za ruku a pohladila mě po tváři. "Je mi to líto, ale Josh byl náš nepřítel, museli ho zabít," z modrého oka se jí vykutálela obrovská slza. Upřeně jsem zírala na malý obličejíček, který se nade mnou skláněl a snažila se najít logické vysvětlení. Informace, které mi právě byly sděleny, mi nešly uspořádat a nezmohla jsem se na jediné slovo.
"Josh se brzy narodí a půjde po nás všech. Jen tebe nechá žít," sdělila mi a já jí věřila každé slovo, co řekla.
"Proč?"
"Je to démon," odpověděla rázně a pak pokračovala: "Už tomu nezabráníme, narodí se. Teď se musíme připravit na jeho příchod. Jsi ochotná se setkat s Bohy a projednat to s nimi? Nebo nás teď můžeš odříznout a oni udělají vlastní přípravu, která se ti nebude vůbec líbit. A možná nepřežiješ ani ty. Co si vybereš?" Jak jí mám odpovědět na něco, čemu absolutně nerozumím. Vůbec nevím, oč mě žádá, co se děje. Ale něco jí říct musím, jinak na mě bude neustále zírat a Josh kopat.
 • A) Setkat se s Bohy
 • B) Odmítnout setkání
 • C) Pokusit se anděla zabít, nic takového neexistuje
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co Molly odpoví?

A 100% (2)
B 0% (0)
C 0% (0)

Komentáře

1 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 24. června 2017 v 22:48 | Reagovat

Páni, moc pěkné pokračování a líbí se mi ty zápletky :-) velmi se těším na další pokračování, jsem zvědavá jestli malý Josh udělá co musí nebo ne a také jeho matka ...
volím A) Setkat se s Bohy

2 misa 660 misa 660 | Web | 25. června 2017 v 9:30 | Reagovat

[1]: já jsem taky zvědavá, jak ty zápletky vymýšlím za pochodu, tak je to zajímavé i pro mě :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama