Aktuální interaktivní povídky:
Pravidla

11. června 2017 v 23:07 | misa660 |  Společné
Nacházíte se v rubrice povídek pod názvem Společné. Co to všechno obnáší?

Obecné info: Psaní povídky ve více lidech. Navazování na předešlý děj někoho jiného. Zkazí mu jeho myšlenku nebo ne? Odvede děj úplně jinam, než bylo původně zamýšleno? A jak se s tím všichni ostatní vyrovnají?
Jak se zapojit: U každé povídky bude odkaz na google dokument, ve kterém budete moci upravovat.
Pravidla: téměř žádná. Vyberte si povídku, která se vám líbí a pokračujte (nebo začněte) psát krátkou myšlenku. Může to být krátká věta, souvětí či několik vět. Jen nezapomeňte na to, že povídku nepíšete jen vy, ale i ostatní. Proto jim dejte prostor a napište maximálně jeden odstavec, který by neměl být nijak dlouhý. U některých povídek bude třeba konkrétní pravidlo (například, abyste psali jen jednu větu nebo psali pouze minutu a pak dokument zavřeli, a tak podobně).
Typy zadání: Spousty - Nejběžnější bude však nějaký krátký odstaveček, na který budete navazovat. Další můžou být různá témata, pouhá zápletka, první věta, obrázek...
Příklad: Někdo napsal: "Dívka se do něj na první pohled zamilovala, když ho spatřila na obědě. Přistoupila k němu a pozdravila ho." A tím děj ukončil. Někdo další rozvíjí jeho děj: "Klučina jen vzhlédl a ukázal na ní prostředníček a dál hleděl do talíře." Chtěl to takto první autor či nikoliv?


A dovolím si sem dát povídky z mého starého blogu, které se již nachází na google disku. Je jich tam spoustu, tak klidně můžete pokračovat, já to uvidím a pak bych to hodila postupně sem na blog do rubrik. Ale jinak pro přehlednost začnu s úplně novými a hezky popořádku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama