Aktuální interaktivní povídky:
Zpět? Budeme zase všichni psát?

11. června 2017 v 21:57 | misa660 |  Aktuality
Drazí přátelé,

po roce se opět hlásím na mém blogu. Je mi to až trapné a stydím se za sebe, ale bohužel s tím nemůžu nic udělat. Má vůbec cenu se omlouvat, že jsem tu tak dlouhou dobu nebyla? Myslím si, že ani ne. Proč? Protože budu muset začít znovu od začátku. Sama nevím, co jsem tu měla rozepsáno a čtenáře, které jsem měla, jsem na 90 % ztratila. Nyní mi opět nastaly prázdniny a já mám o něco více času než během školního roku. Bohužel jsem vypadla i ze psaní, proto bych chtěla začít s lehčími formami, zase s vámi. Pár povídek jsem během roku napsala a určitě jich sem pár hodím. Jinak jsem se rozhodla, že bych na rozjezd nového/starého blogu zkusila povídky na pokračování (trochu jinak, než se na tomto blogu objevovalo) a také na rozjezd mého tvůrčího já. Pomůže mi v tom někdo? Mám v plánu založit novou rubriku, kterou jsem již měla na úplně starém blogu :D http://pis-povidky-jinak.blog.cz/ Google disk nebo něco podobného a rozvíjet příběh s různými autory. Vlastně to můžete vidět i tady v komentářových povídkách http://interaktivni-pribehy.blog.cz/1607/prazdniny-v-recku-piseme.

Dále se pokusím začíst do povídek, které jsou již na tomto blogu rozepsané a ponořit se do jejich dějů, abychom mohli pokračovat. Vytvořím i další povídky.

A kde se snažím být poslední dobou dost aktivní je můj instagram @klikovam. Pokud máte rádi fotografování, především přírody, můžete ode mě čekat také pár kousků. Navíc se snažím pracovat s photoshopem, ale jsem na úplném začátku. Nicméně se tu čas od času můžou objevit mé výtvory. Buď to můžou být hotové imaginární fotografické manipulace (ty mi moc nejdou, asi mi chybí i kreativita :D ) nebo pak třeby covery k mým vlastním příběhům, které určitě uvidíte u povídek. A pak by se tu mohly objevit i volné covery pro vás.

Ale tohle je všechno ještě daleko. Začněme hezky od začátku. A asi bych k vám měla být upřimná, a proto to řeknu hned na začátku, aby pak nebyl třeba někdo zklamaný. Tento blog bude funkční nejspíš jen do září. Pak mě čeká třeťák na vejšce a budu totálně zaneprázdněná. Samotnou mě to štve, že se pak nemůžu věnovat svým koníčkům, ale pokud chci být bakalář nebo i víc, musím pro to něco obětovat.

A poslední, co bych chtěla říct: VÍTEJTE NA MÉM BLOGU!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 11. června 2017 v 22:32 | Reagovat

Vitej zpět, těším se na články. Ty co si už přidala si přečtu zítra.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama