Aktuální interaktivní povídky:
Sleduj a nic nedělej

13. srpna 2017 v 17:18 | misa660 |  Autonehoda

CO SE STANE CESTOU?

a) Nic, "chobotnice" dovleče Molly na samotku

b) Narazí na malou Elizabeth, která ji vyprostí

c) Narazí na malou Elizabeth, která to jen beze slova sleduje

d) Narazí na Obrouna, který ji pomůžeUž jsem cítila, jak mě síla opouští, proto jsem se vzdala. Nechala jsem se nést v růžovém nepřátelském objetí a modlila se, abych přežila a vrátila se zpátky na Zem. Po chvíli mi došlo, proč se vlastně modlím, vždyť Bůh mě právě poslal někam do cely. Proto jsem mohla věřit jen v zázrak nebo doufat. A pak na krátkou chviličku se opět vyskytla naděje. Můj Anděl strážný, malá Elizabeth, stála na prašné cestičce společně s blonďatým chlapečkem v jejím věku, a hleděli přímo na nás.

"Pomooooc! Zachraň mě!!!" Volala jsem ze všech sil, protože se mi zdálo, že mě ani jeden z nich neslyší. Nebo mě nechtěli slyšet? Jakmile jsme se k nim přibližovali, Elizabeth vzala chlapečka za ruku a sešla z cesty.

"Hej, dostaň mě odtud!" Nevěřila jsem svým očím, opravdu právě uhnula z cesty? Míjeli jsme je a Anděl jen sklopil zrak k zemi a nic neříkal. Došlo mi, že Elizabeth mi nepomůže. Kde to sakra jsem? Takhle se chovají Bohové k lidem? Procházeli jsme slunečnnou přírodou, která hrála několika barvami. Různé dekorační prvky tvořily společně s květinami nádhernou atmosféru, že jsem skoro zapomněla, že se nacházím v nebezpečí. Ale to mi za pár vteřin bylo dost dobře připomenuto. Z ničeho nic se obloha potáhla černými mraky, ze kterých začalo pršet. Mé rozpuštěné vlasy se mi lepily na pusu a lítaly mi kolem hlavy, jak silně foukalo. Hromy a blesky mi naháněly husí kůži nebo to bylo chladem? Sluníčko se někam schovalo a krásnou krajinu vystřídala temná pustina. Občas se tu a tam objevil zchátralý domeček, u kterého jsem si nechtěla představovat, kdo žije uvnitř. Pokud jsme narazili na nějakou květinu, tak byla zvadlá. Co je to za místo? Jak se mohlo najednou změnit? Bez dechu jsem si prohlížela nový svět, když v tu chvíli jsem ucítila, jak sevření chapadel polevilo a pustilo mě.

"Vítej doma," promluvila chraptivým hlasem a dala se do kroku. Než jsem stihla cokoliv odpovědět, zmizela v dáli, odkud jsme přišli. Tomuto místu říkají samotka? Myslela jsem, že mě zavřou do klece, kde se nebudu moct pořádně ani otočit. Ale prostoru tu bylo až příliš a vůbec jsem nevěděla, co si v této pustině počnu. Začínala mi být obrovská zima, promočené oblečení tomu moc nepomáhalo, proto mi nezbývalo nic jiného než se někam ukrýt. Ale kam? Na kopci přede mnou se rýsovala dřevěná chatička, která se zdála být jako dobré útočiště, ale bude mi chvíli trvat, než se dostanu na vrchol. Pak jsem se otočila a spatřila velkou díru ve stromě s podivuhodným světélkováním. Pár kroků mi chybělo do černého tunelu, kde bych se mohla schovat aspoň na chvíli. Nechyběla ani jeskyně, která se objevila před mým zrakem. Nejspíš je to zkouška, co si vyberu za skrýš, protože tolik míst najednou mi přijde zvláštní. Když už jsem si konečně vybrala cestu, z ničeho nic ze země vyrašil obrovský hrad, který vypadal strašidelně. Ani trochu se mi do něj nechtělo, ale proč se tam najednou tak zjevil?


Kam se nakonec vydá?

a) Chata na kopci

b) Strom

c) Tunel

d) Jeskyně

e) Hrad

Hlasujte prosím v anketě!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou si vybere skrýš?

A 20% (1)
B 60% (3)
C 0% (0)
D 20% (1)
E 0% (0)

Komentáře

1 dinosaurss dinosaurss | Web | 16. srpna 2017 v 21:52 | Reagovat

Zaujalo mě to světélkování, takže volím b) Strom, třeba se ještě k záhadnému hradu nějak naše hrdinka dostane. :-D

2 Teri Teri | E-mail | Web | 30. srpna 2017 v 22:41 | Reagovat

Já Bach dala chata na kopci, nikdy nevíme co tam bude❤, jinak se mi líbí nápad ó hlasování na příběh

3 SáraD. SáraD. | E-mail | Web | 4. září 2017 v 16:25 | Reagovat

Volím strom :)
Těším se jak to dopadne a co vybereš.

Ps: jsem zpět na blogu po dovolené

4 ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ ┼Eleanore Inkake Samanthe Lune┼ | Web | 17. září 2017 v 14:11 | Reagovat

A

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama